Upozorňujeme občany, že se blíží splatnost poplatků za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů a poplatků ze psů. Splatnost těchto poplatků je do 30. června 2020. Uvedené je možné platit v pokladně městského úřadu. Pokladna je otevřena vždy v pondělí a ve středu od 7 – 11 hodin a od 12,30 do 15,30 hodin. Platbu lze provést platební kartou nebo v hotovosti. Bližší informace o platbách uvedených poplatků získáte v pokladně Městského úřadu, nebo na tel. čísle 326 700 928.

Informace o vydání vysvědčení za školní rok 2019 – 2020

Vydání vysvědčení proběhne pro žáky 1. – 8. ročníků společně pro celou třídu v budově základní školy v Máchově ulici dne 26. června od 7,50 hodin. Podrobné informace naleznete na webových stránkách školy.

Oznamujeme občanům, že ve středu 24. června v době od 7,15 do 15 hodin bude provedena plánovaná odstávka elektrické energie v těchto ulicích: Jana Krouského, Mladoboleslavská, Na Výsluní, Nádražní, Paninodvorská, Pražská a Šimáčkova. Přesný seznam čísel popisných, ve kterých bude elektřina vypnuta najdete na webových stránkách města.

V sobotu byli v Hlínovišti odchyceni dva pejsci blíže neurčené rasy. Menší světlehnědý a vetší černohnědý. Oba mají obojky. Prosíme majitele, aby si pejsky vyzvedl na technických službách města v Berkově ulici.