Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit.

Návod k aplikaci

Jednotlivé hlášení se pořizují pomocí jednoduchého formuláře. Nejprve kliknete na tlačítko Přidat hlášení. Zobrazí se daný formulář pro vybrání konkrétního místa se závadou či nedostatkem. Formulář obsahuje předvyplněný číselník s typy možných závad nebo konkrétním druhem majetku, dále se vyplní stručný popis, e-mailová adresa odesílatele a může se nahrát fotografie.

Po odeslání hlášení je pomocí e-mailu informován správce celé aplikace, který předá Vaše požadavky k řešení dané kompetentní osobě. Hlášení je po předání vidět na mapě s příslušným barevným rozlišením (přijato, v řešení, vyřešeno).

Návod na přidání aplikace na plochu telefonu

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Podle zákona o ochraně osobních údajů (ZOOU) a obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) jako subjekt údajů souhlasíte, aby správce osobních údajů: Město Bělá pod Bezdězem, zpracovával osobní údaje v rozsahu e-mailová adresa za účelem používání aplikace Hlášení závad na dobu 5 let.

Účel zpracování osobních údajů: využívání aplikace Hlášení – zasílání e-mailových notifikací k nahlášeným podnětům