Hlášení městského rozhlasu 25.11.2022

Společnost Kaufland nabízí volné pracovní pozice v Mladé Boleslavi. Za skvělých podmínek přijme koordinátory směny čerstvého zboží. Výdělek 33.500,- Kč, po 2. roce 37.000,- Kč a po 3 roce 39.000,- Kč. Smlouva na dobu neurčitou a záruka stabilního zaměstnání. K tomu příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, MultiSport kartu, Cafeterii a mnoho dalšího. Rovněž přijmeme brigádníky za 150 – 165 Kč na hodinu. O těchto i dalších pozicích se dozvíte více na webové stránce www.kaufland.cz/ kariera, nebo přímo na prodejně na informacích.

Městská kulturní zařízení Vás zvou dnes do komorního sálu na Masarykově náměstí na divadelní představení s názvem „Svoboda na zkoušku“, které v rámci 18. ročníku Tréglovy Bělé uvede divadelní soubor Bazilišek Benátský. V sobotu 26. listopadu Divadelní soubor Tyl Bakov nad Jizerou uvede ryze mužskou komedii „Testosteron“. Začátek představení je v 19,30 hodin. Vstupné je 90,- Kč na místě a 70,- Kč v předprodeji.

Vážení a milí, zveme Vás srdečně zítra od 14 hodin na bělský zámek na oblíbený Bělá Market. Přijďte nasát vánoční atmosféru, nakoupit milé dárečky, vyrobit si vánoční dekoraci nebo si dát horký svařák a něco dobrého k tomu. U betléma uprostřed zámeckého nádvoří nebudou chybět zvířátka a ve tři hodiny budeme slavnostně odhalovat dřevěné sochy, vyrobené právě pro zámecký betlém, za přítomnosti autora. Těšíme se na Vás.

Zveme Vás v neděli 27. listopadu do parku na náměstí na rozsvícení vánočního stromu. V 17 hodin začne program rozsvícením stromu, zahraje Big Band Trumpet a Andělé nám přinesou vánoční světlo. Občerstvení bude zajištěno.

Dále Vás zveme na adventní koncert Bělské farní scholy, který se se uskuteční v neděli 27. listopadu v 18 hodin ve farním kostele Povýšení svatého Kříže. Uslyšíte vícehlasé adventní zpěvy od 15. století až po současnost doprovázené varhanami nebo flétnami s violoncellem. Součástí bude i čtení adventního evangelia. Celý program si bere za cíl otevřít krásu adventní doby, která je plná toužebného očekávání i probouzející se radosti.

Hlášení městského rozhlasu 23.11.2022

Zveme všechny občany na veřejné jednání Zastupitelstva města Bělá pod Bezdězem, které se koná dnes 23.11.2022 od 17:00 hodin v klubu Základní školy v Máchově ulici.

Městská kulturní zařízení Vás zvou do komorního sálu na Masarykově náměstí na divadelní představení v rámci 18.ročníku Tréglovy Bělé. V pátek 25.11.2022 uvede od 19:30 hodin divadelní soubor Bazilišek Benátský představení s názvem „Svoboda na zkoušku“ a v sobotu 26.11.2022 uvede od 19:30 hodin divadelní soubor Tyl z Bakova nad Jizerou ryze mužskou komedii „Testosteron“.

Zveme Vás v neděli 27.11.2022 do parku na náměstí na rozsvícení vánočního stromu. V 17:00 hodin začne program rozsvícením stromu, zahraje Big Band Trumpet a Andělé nám přinesou vánoční světlo. Občerstvení bude zajištěno, těšíme se na Vás.

Dále Vás zveme na adventní koncert Bělské farní scholy, který se skuteční v neděli 27.11.2022 v 18:00 hodin ve farním kostele Povýšení svatého Kříže. Uslyšíte vícehlasé adventní zpěvy od 15.století až po současnost, doprovázené varhanami nebo flétnami s violoncellem. Součástí bude i čtení adventního evangelia. Celý program si bere za cíl otevřít krásu adventní doby, která je plná toužebného očekávání i probouzející se radosti.

Hlášení městského rozhlasu 16.11.2022

Městská kulturní zařízení Vás zvou v pátek18. listopadu do komorního sálu na Masarykově náměstí na divadelní představení s názvem „Píseček“, které v rámci 18. ročníku Tréglovy Bělé uvede divadelní soubor  V.A.D. Kladno. V sobotu 19. listopadu budeme pokračovat v 15 hodin pohádkou plnou písniček o včelích medvídcích, kterou zahraje divadlo Věž Brno. Dále od 19,30 hodin Divadelní soubor Rámus Plzeň uvede alternativní divadlo s názvem „Myslíš dědo…?“. Vstupné je 90,- Kč na místě a 70,- Kč v předprodeji.

Muzeum Podbezdězí pro Vás v rámci Dnů poezie připravilo večer autorského čtení, který se uskuteční v sobotu 19. listopadu od 17 hodin. Se svojí tvorbou Vás seznámí básníci Alois Marhoul, Jakub Fišer a Jakub Maceček. Vstupné je 50 Kč. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Římskokatolická farnost v Bělé pod Bezdězem Vás zve na slavnostní požehnání „Krupského kříže“ opětovně obnoveného zásluhou společnosti Lesy Bělá pod Bezdězem. Akce se uskuteční v neděli 20. listopadu od 14,30 hodin u kříže u silnice Bělá pod Bezdězem – Dolní Krupá.

Upozorňujeme občany, že v pondělí 21. listopadu bude z důvodu plánované odstávky vypnuta elektřina v době od 7,30 do 14,30 hodin v ulici Na Výsluní a to od čp. 939 po čp. 951. Přesnou mapu s vyznačením odstávky najdete na webových stránkách města.

 

Hlášení městského rozhlasu 11.11.2022

Městská kulturní zařízení Vás zvou dnes do komorního sálu na Masarykově náměstí na divadelní představení s názvem „Vrchol evoluce“, které v rámci 18. ročníku Tréglovy Bělé uvede divadelní soubor Bazilíšek Benátský. Zítra budeme pokračovat v 15 hodin, kdy Divadlo Na Holou uvede horor Krvák o od 19,30 hodin se můžete těšit na humorný životopis divadelního souboru Náplavka – „Krásné obrázky z hrozného života“. Vstupné je 90,- Kč na místě a 70,- Kč v předprodeji.

Muzeum Podbezdězí Vás srdečně zve na výlet do větrného mlýna Vrátno, který se bude konat v sobotu 12. listopadu. Sraz je před areálem mlýna v 9 hodin. Těšíme se na Vás.

Hlášení městského rozhlasu 9.11.2022

Městská kulturní zařízení Vás zvou v pátek 11 listopadu do komorního sálu na Masarykově náměstí na divadelní představení s názvem „Vrchol evoluce“, které v rámci 18. ročníku Tréglovy Bělé uvede divadelní soubor Bazilíšek Benátský. V sobotu budeme pokračovat v 15 hodin, kdy Divadlo Na Holou uvede horor Krvák o od 19,30 hodin se můžete těšit na humorný životopis divadelního souboru Náplavka – „Krásné obrázky z hrozného života“. Vstupné je 90,- Kč na místě a 70,- Kč v předprodeji.

Muzeum Podbezdězí Vás srdečně zve na výlet do větrného mlýna Vrátno, který se bude konat v sobotu 12. listopadu. Sraz je před areálem mlýna v 9 hodin. Těšíme se na Vás.

Hlášení městského rozhlasu 4.11.2022

Městská kulturní zařízení Vás zvou v sobotu 5. listopadu do komorního sálu na Masarykově náměstí na divadelní představení s názvem „Duše v sajrajtu“, které v rámci 18. ročníku Tréglovy Bělé uvede Broukovcovo Kamdivadlo. Začátek představení je v 19,30 hodin. Vstupné je 90,- Kč na místě a 70,- Kč v předprodeji.

V sobotu 5. listopadu zveme všechny fotbalové fanoušky na další utkání okresního přeboru mužů. Od 14 hodin se na městském stadionu střetne SK Bělá s TJ Sokol Kosořice. Kiosek bude s bohatým občerstvením otevřen již od 13 hodin.

Zveme vás v neděli, 6. listopadu do místní sokolovny v Tyršově ulici na tradiční odpolední čaje. Od 15 do 18 hodin k tanci i poslechu bude hrát pan Pavel Bureš. Tak neváhejte a přijďte si užít příjemné odpoledne s přáteli.