Hlášení městského rozhlasu 22.10.2021

Vážení spoluobčané,

Městská kulturní zařízení Vás zvou v sobotu 23. října 2021 do Komorního sálu na Masarykově náměstí na podzimní pohádku „Kočky našly dýni v síni“, kterou nám přiveze divadélko s názvem: „Divadlo jedeme k Vám“. Začátek představení je v 15:00 hodin a vstup je ze Střelecké ulice. Prosíme o dodržování hygienických pravidel, mějte u sebe potvrzení o očkování, nebo bezinfekčnosti, pro případnou kontrolu. Vstupné je 50 Kč.

Oddíl házené zve do sportovní haly všechny fanoušky na sobotní turnaj mladšího žactva. Turnaje se zúčastní družstva: Sokol Bělá, Úvaly A, Jiskra Zruč a Příbram. Začátek turnaje je v 9:00 hodin a občerstvení bude zajištěno v Sokolovně.

V neděli se ve sportovní hale hraje utkání II.ligy mužů mezi týmy Mladá Boleslav – Dukla Praha B. Začátek utkání je v 17:00 hodin.

Hlášení městského rozhlasu 18.10.2021

Vážení spoluobčané,

Městská knihovna Vladimíra Holana Vás zve zítra 19. října od 18:00 hodin do Komorního sálu Městských kulturních zařízení na promítání filmu „Deníček moderního fotra“. Vstupné je v rámci „Týdne knihoven“ zdarma. Prosíme o dodržování platných hygienických opatření. Pro případ kontroly u sebe mějte potvrzení o bezinfekčnosti.

 

Oznamujeme občanům,

že byl v neděli 17.října 2021 odchycen v ulici Elišky Krásnohorské pes, který byl bez čipu a bez vodítka. Do úterního rána bude umístěn v areálu Technických služeb a poté bude převezen do psího útulku Dogsy. Bližší informace můžete získat na telefonním čísle 739 941 601.

Hlášení městského rozhlasu 13.10.2021

Zítra 14. října přijede do našeho města prodejce, který bude prodávat maďarské speciality. Klobásy, čabajky, slaninu, špek z mangalice a dále výborné slovenské sýry. Prodej bude probíhat na městské tržnici od 9,30 do 11,30 hodin.

Vážení a milí, přijměte pozvání na zábavné odpoledne do zámeckého klubíku, které se koná tento pátek 15. října, od tří hodin. Přijďte se pobavit, zaskotačit a hlavně podívat se do dalšího nově zrekonstruovaného prostoru na bělském zámku. Nezáleží na tom, jestli jste klubík někdy navštěvovali nebo ne, nemusíte mít malé děti ani tvůrčí nadání, pozvání platí pro každého, koho zajímá, co se na zámku děje nového, pro každého, kdo má bělský zámek rád. V programu Vás čeká

  • Anička letadýlko – pohádka, písničky, dílnička
  • Luisa Jírová – písničky, diskotéka
  • malé občerstvení
  • velké bubliny
  • představení klubíkového programu