Hlášení městského rozhlasu 24.5.2019

Oznamujeme občanům, že od 24. do 31. května bude z důvodu opravy uzavřen železniční přejezd u nádraží. Bližší informace o uzavírce najdete na webových stránkách města.

Dále oznamujeme, že v neděli 26. května v době od 7 – 17,30 hodin bude z důvodu pořádání Poháru České republiky ve slalomu minikár uzavřena Zámecká ulice v úseku od náměstí ke Koníčku.

Dnes 24. května Vás zveme na Noc kostelů. Bohatý program začíná v 17 hodin Mší svatou zámecké kapli sv. Josefa a zakončen bude v 21 hodin Modlitbou za životy naše i životy našich blízkých v kostele sv. Václava.

V pondělí 27. května bude z důvodu plánované odstávky v době od 7,30 do 14,30 přerušena dodávka elektrické energie ve vybraných číslech popisných v ulici Družební. Bližší informace o číslech popisných, ve kterých bude elektřina vypnuta získáte na webových stránkách města.

Hlášení městského rozhlasu 22.5.2019

Oznamujeme občanům, že od 24. do 31. května bude z důvodu opravy uzavřen železniční přejezd u nádraží. Bližší informace o uzavírce najdete na webových stránkách města.

Dále oznamujeme, že v neděli 26. května v době od 7 – 17,30 hodin bude z důvodu pořádání Poháru České republiky ve slalomu minikár uzavřena Zámecká ulice v úseku od náměstí ke Koníčku.

V pátek 24. května bude z důvodu plánované odstávky přerušena elektrická energie ve vybraných číslech popisných v ulici Družební. Bližší informace o číslech popisných, ve kterých bude elektřina vypnuta získáte na webových stránkách města.

V pátek 24. května Vás zveme na Noc kostelů. Bohatý program začíná v 17 hodin Mší svatou zámecké kapli sv. Josefa a zakončen bude v 21 hodin Modlitbou za životy naše i životy našich blízkých v kostele sv. Václava.

Hlášení městského rozhlasu 17.5.2019

Městská kulturní zařízení Vás zvou zítra v sobotu 18. května do Komorního sálu na klasickou pohádku O Zlatovlásce. Hraje divadlo e- Million, vstupné je 30,- Kč.

Zítra v sobotu 18. května Vás zveme na městské koupaliště, kde se bude konat 3. ročník minifestivalu „Setkání legend“. Od 10 do 15 hodin proběhne dětský den se skupinou Maxim Turbulenc. Festival se stálými kapelami a skupinami Lunetic a Keks začíná v 15 hodin. Vstupné na dětský den je zdarma, vstupné na festival je 390,- Kč. Vstupenky je možné koupit i v předprodeji za 290,- Kč a to v restauraci u Beránků, v místní sokolovně, nebo u pana Tošovského.

Hlášení městského rozhlasu 15.5.2019

Zveme občany na veřejné jednání zastupitelstva města Bělá pod Bezdězem, které se koná dnes od 17 hodin v klubu základní školy v Máchově ulici.

Městská kulturní zařízení Vás zvou v sobotu 18. května do Komorního sálu na klasickou pohádku O Zlatovlásce. Hraje divadlo e- Million, vstupné je 30,- Kč.

V sobotu 18. května Vás zveme na městské koupaliště, kde se bude konat 3. ročník minifestivalu „Setkání legend“. Od 10 do 15 hodin proběhne dětský den se skupinou Maxim Turbulenc. Festival se stálými kapelami a skupinami Lunetic a Keks začíná v 15 hodin. Vstupné na dětský den je zdarma, vstupné na festival je 390,- Kč. Vstupenky je možné koupit i v předprodeji za 290,- Kč a to v restauraci u Beránků, v místní sokolovně, nebo u pana Tošovského.

Hlášení městského rozhlasu 13.5.2019

Oznamujeme občanům, že zítra v úterý 14. května v době od 7,30 do 15,45 hodin bude z důvodu plánované odstávky přerušena dodávka elektrické energie ve vybraných číslech popisných v těchto ulicích: Jana Krouského, Mladoboleslavská, Na Výsluní, Nádražní, Paninodvorská, Papírenská, Páterovská, Pražská a Šimáčkova. Podrobný seznam čísel popisných, ve kterých bude elektřina vypnuta najdete na stránkách společnosti ČEZ.

Muzeum Podbezdězí Vás zve zítra 14. května od 17 hodin na zahájení výstavy Svatořečení Anežky České. Výstava potrvá až do 30. října.

Zveme občany na veřejné jednání zastupitelstva města Bělá pod Bezdězem, které se bude konat ve středu 15. května od 17 hodin v klubu základní školy v Máchově ulici.

Hlášení městského rozhlasu 10.5.2019

Mateřská škola Bělá pod Bezdězem oznamuje, že v pondělí 13. května proběhne zápis dětí do mateřské školy. Zápis se uskuteční v době od 8 do 16 hodin v ulici Velenského. Veškeré informace týkající se zápisu jsou k dispozici na webových stránkách mateřské školy, nebo k vyzvednutí v kanceláři mateřské školy.

Oznamujeme občanům Bělé pod Bezdězem konání dalších bělských trhů tentokrát v parku na náměstí u fontány a to již tuto neděli dopoledne, od 8 – 12 hodin. Bleší trhy se budou konat opět pravidelně, vždy druhou neděli v měsíci až do září. Provětrejte své domovy, půdy, garáže či zahrady a přijďte své přebytky nabídnout k prodeji. Třeba si i vy něco užitečného z trhu odnesete. V případě deštivého počasí se trhy budou konat v sokolovně.