Tenisové kurty jsou otevřeny v období od května do října, každý den v týdnu. Ve sportovním centru jsou dva tenisové kurty, šatny + sociální zařízení. Každý návštěvník tenisových kurtů je povinen řídit se provozním řádem, který je vyvěšen v informativní vitríně před vstupem do sportovního areálu.

Poplatky za použití tenisového kurtu zůstávají i pro tento rok = 2022 na stejné úrovni jako v letech předchozích, i přes aktuální cenový nárůst energií, a jsou stanoveny takto: 50,- Kč za jednotlivého hráče a za každou i započatou hodinu.

Zároveň existuje možnost pro jednotlivce i celé skupiny pronájmu celého tenisového areálu na celý den na tenisový turnaj resp. na společenské akce. Termín takové akce je třeba domluvit v předstihu se správcem tenisových kurtů. V takovém případě je možné používat celé zázemí budovy, včetně udírny, stolků na posezení a výčepního zařízení na pivo, případně na nealko nápoje.

Ceny na takové akce jsou stanoveny takto:

Celý areál, včetně obou kurtů … 3.500,-/den
Celý areál, včetně jednoho kurtu … 2.500,-/ den
Celý areál, bez tenisových kurtů … 2.000,-/ den

Nutno podotknout, že správce kurtů vykonává svou činnost při zaměstnání – není tedy uvolněným pracovníkem, který je vždy k dispozici.

Po odeslání požadavku na rezervaci celodenní akce prosím vyčkejte na potvrzení od správce. Do té doby je rezervace neplatná. Děkujeme za pochopení.

Kontakt na správce tenisových kurtů: Petr Hrubý, tel: 603 759 177,
mail: petr.hruby3@seznam.cz .

Klíče od tenisového areálu je možné si vyzvednout na adrese: Paninodvorská 909, Bělá pod Bezdězem.