Hlášení městského rozhlasu 8.7.2020


Oznamujeme občanům, že zítra 9. července v době od 8 do 12 hodin nepoteče voda v těchto ulicích: Albrechtova, Tutova a v části ulice Tyršovy a to od ulice Jateční k ulici Jenečské.

Dále oznamujeme občanům, že v pátek 10. července bude z důvodu plánované odstávky v době od 8 do 14 hodin přerušena dodávka elektrické energie v těchto ulicích: Krupská, Radechovská a U Krupské silnice. Přesný seznam čísel popisných najdete na webových stránkách města.

Zítra 9. července v prostorách penzionu Diana v Jenešské ulici bude v době od 10 – 13 hodin  probíhat výprodej levného a kvalitního dětského oblečení. Bližší informace na tel. 737 563 573.

V pátek 10. července se uskuteční další promenádní koncert v parku na náměstí. Od 19,30 si poslechneme Irskou hudbu v podání SPOLK TRIO A DAMAIR.

V sobotu 11. července se na Masarykově náměstí uskuteční Středověký jarmark. Od 10 do 17 hodin je pro Vás připraven bohatý program. Vystoupí zde Divadýlko na dlani, šermířské skupiny Fraters in Aramis a Mordýři, hrát se bude středověká hudba, gotické tance předvede soubor historického tance Libice nad Cidlinou. Dále na jarmarku potkáte berounské měšťany, svíčkáře, mastičkáře a kejklíře. Čeká nás toho ještě daleko víc, tak neváhejte a přijďte.

Zveme Vás v neděli 12. července v době od 8 do 12 hodin do parku na náměstí, kde se u fontány budou konat další bleší trhy.

Hlášení městského rozhlasu 3.7.2020


Městská kulturní zařízení Vás zvou dnes v 19 hodin do Výstavního sálu na Masarykově náměstí na zahájení výstavy obrazů Vladimíra Vlka. Po slavnostním zahájení Vás zveme na první promenádní koncert do parku na náměstí. Od 19,30 nám bude hrát místní skupina Old Country Band. Výstava bude otevřena po celou dobu konání koncertu. Těšíme se na Vaší návštěvu.

V sobotu 4. července jste srdečně zváni na již 10té bigbítování, které začíná v 16 hodin u Koníčka. Hrát bude The Heretics Group a hosté.

Česká pošta, pobočka Bělá pod Bezdězem oznamuje, že v úterý 7. července bude v době od 8 do 11,30 hodin z důvodu plánované odstávky elektrické energie uzavřena. Odpoledne od 13 do 17 hodin bude pošta otevřena.

Z důvodu plánované odstávky elektrické energie bude v úterý 7. července v době od 7,30 do 11,30 hodin vypnuta elektřina v ulicích Masarykovo náměstí a Hrnčířská. Přesný soupis čísel popisných, ve kterých bude elektřina vypnuta najdete na webových stránkách města.

Dále oznamujeme občanům, že ve středu 8. července bude v době plánované odstávky elektrické energie tj. od 7,30 do 14,30 vypnuta elektřina na Masarykově náměstí v těchto číslech popisných 83, 84, 85, 86, 87, 88 a 90. Zároveň oznamujeme, že po celou dobu této odstávky bude Městský úřad pro veřejnost uzavřen.

Hlášení městského rozhlasu 1.7.2020


Městská kulturní zařízení Vás zvou na zahájení výstavy obrazů Vladimíra Vlka, v pátek 3. července od 19 hodin do Výstavního sálu na Masarykově náměstí. Po slavnostním zahájení Vás zveme na první promenádní koncert do parku na náměstí. Od 19,30 nám bude hrát místní skupina Old Country Band. Výstava bude otevřena po celou dobu konání koncertu. Těšíme se na Vaší návštěvu.

V sobotu 4. července jste srdečně zváni na již 10té bigbítování, které začíná v 16 hodin u Koníčka. Hrát bude The Heretics Group a hosté.

Hlášení městského rozhlasu 26.6.2020


Vedení města zve srdečně všechny své občany na společné setkání, které koná dnes odpoledne od 17:00 hodin v parku na Masarykově náměstí.

Těšit se můžete na velký koncert, který proběhne v rámci zkoušky nového ozvučení našeho parku. Po celou dobu akce Vám budou k dispozici starosta města Jaroslav Verner a místostarosta města Jan Sýkora, kteří budou odpovídat na Vaše případné dotazy ohledně dění v našem městě.

Podrobný program naleznete na webových stránkách města.

Hlášení městského rozhlasu 22.6.2020


Upozorňujeme občany, že se blíží splatnost poplatků za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů a poplatků ze psů. Splatnost těchto poplatků je do 30. června 2020. Uvedené je možné platit v pokladně městského úřadu. Pokladna je otevřena vždy v pondělí a ve středu od 7 – 11 hodin a od 12,30 do 15,30 hodin. Platbu lze provést platební kartou nebo v hotovosti. Bližší informace o platbách uvedených poplatků získáte v pokladně Městského úřadu, nebo na tel. čísle 326 700 928.

Informace o vydání vysvědčení za školní rok 2019 – 2020

Vydání vysvědčení proběhne pro žáky 1. – 8. ročníků společně pro celou třídu v budově základní školy v Máchově ulici dne 26. června od 7,50 hodin. Podrobné informace naleznete na webových stránkách školy.

Oznamujeme občanům, že ve středu 24. června v době od 7,15 do 15 hodin bude provedena plánovaná odstávka elektrické energie v těchto ulicích: Jana Krouského, Mladoboleslavská, Na Výsluní, Nádražní, Paninodvorská, Pražská a Šimáčkova. Přesný seznam čísel popisných, ve kterých bude elektřina vypnuta najdete na webových stránkách města.

V sobotu byli v Hlínovišti odchyceni dva pejsci blíže neurčené rasy. Menší světlehnědý a vetší černohnědý. Oba mají obojky. Prosíme majitele, aby si pejsky vyzvedl na technických službách města v Berkově ulici.