Hlášení městského rozhlasu 20.12.2023

Zveme všechny občany na Vánoční koncert žáků Bělské pobočky základní umělecké školy Mladá Boleslav a hostů, který se uskuteční dnes od 17 hodin ve Valdštejnském sále na Zámku.

Srdečně Vás zveme na letošní poslední akci Muzea Podbezdězí. Zítra ve čtvrtek 21. prosince otevře muzeum v Bělé pod Bezdězem novou dlouhodobou expozici Příroda Podbezdězí, kde se seznámíme se vzácnými druhy fauny a flory Podbezdězí. Vernisáž začíná v 17 hodin. Těšíme se na setkání v muzeu a přejeme klidné svátky.

Hlášení městského rozhlasu 15.12.2023

Městská kulturní zařízení zvou všechny děti i jejich rodiče v sobotu 16. prosince od 15 hodin do komorního sálu na pohádkové představení s názvem „(Vá)noční skřítek“. Vstupné je 50,- Kč.

V neděli 17 prosince od 15 hodin se v Kostele Povýšení svatého Kříže bude konat Adventní koncert v podání smyčcového dua Yellow. Všichni jste srdečně zváni.

I letos budete mít možnost si do svých domovů odnést BETLÉMSKÉ SVĚTLO, pocházející ze Svaté země, které k nám již tradičně vozí skauti. Kdy a kde je najdete? V neděli 17. prosince v čase 8:45 – 9:30 hodin v parku na Masarykově náměstí a dále v neděli 24. prosince v čase 10:00 – 10:15 hodin u České brány. Nezapomeňte si s sebou vzít svíčku v lucerničce nebo ve sklenici, ať vám světlo cestou domů nezhasne.

 

Hlášení městského rozhlasu 13.12.2023

Oznamujeme občanům, že zítra 14. prosince bude z důvodu havárie přerušena dodávka pitné vody v době od 8 – 12 hodin v ulici Hrnčířská a v části ulice Tyršova a Arnoštská. Podrobný plán odstávky najdete na webových stránkách města.

Zveme všechny občany na veřejné jednání Zastupitelstva města Bělá pod Bezdězem, které se koná dnes od 17 hodin ve Valdštejnském sále v prostorách Zámku čp. 1.

Městská kulturní zařízení zvou všechny děti i jejich rodiče v sobotu 16. prosince od 15 hodin do komorního sálu na pohádkové představení s názvem “(Vá)noční skřítek”. Vstupné je 50,- Kč.

V neděli 17 prosince od 17 hodin se v Kostele Povýšení svatého Kříže bude konat Adventní koncert v podání smyčcového dua Yellow. Všichni jste srdečně zváni.

Hlášení městského rozhlasu 8.12.2023

Město a kultura Bělá Vás srdečně zve na Vánoční jarmareček, který se bude konat v neděli 10. prosince na Masarykově náměstí v době od 10 do 16 hodin. Čeká nás bohatý program, vystoupení dětí z mateřské a základní školy, skupina Marola zazpívá vánoční písně, vystoupí vokální skupina Yellow sisters a další. Těšíme se na Vás.

Hlášení městského rozhlasu 6.12.2023

Zařízení pro zajištění cizinců a Pobytové středisko Bělá – Jezová přijme do hlavního pracovního poměru kuchařku. Bližší informace u paní Šárky Benešové na tel. čísle 326 711 209.

Zveme všechny rodiče a přátele mateřské školky na Vánoční jarmark, který se uskuteční zítra ve čtvrtek 7. prosince od 16,30 na dvoře mateřské školky ve Velenského ulici. Společně si zazpíváme koledy, děti si pro Vás připraví spoustu drobných vánočních dekorací, jejichž zakoupením jim přispějete na školní i mimoškolní akce. Občerstvení za symbolickou cenu připraví paní kuchařky ze školní kuchyně. Těšíme se na Vás.

Oznamujeme občanům, že plánované představení Schow doktorky Ruth, které se mělo konat zítra v komorním sále Městských kulturních zařízení se z důvodu nemoci hlavní představitelky ruší.

Město a Kultura Bělá Vás srdečně zve na Vánoční jarmareček, který se bude konat v neděli 10. prosince na Masarykově náměstí v době od 10 do 16 hodin. Čeká nás bohatý program: vystoupení dětí z mateřské a základní školy, skupina Marola zazpívá vánoční písně, vystoupí vokální skupina Yellow sisters a další. Těšíme se na Vás.

Hlášení městského rozhlasu 4.12.2023

Zařízení pro zajištění cizinců a Pobytové středisko Bělá – Jezová přijme do hlavního pracovního poměru kuchařku. Bližší informace u paní Šárky Benešové na tel. čísle 326 711 209.

Zveme všechny rodiče a přátele mateřské školky na Vánoční jarmark, který se uskuteční ve čtvrtek 7. prosince od 16,30 na dvoře mateřské školky ve Velenského ulici. Společně si zazpíváme koledy, děti si pro Vás připraví spoustu drobných vánočních dekorací, jejichž zakoupením jim přispějete na školní i mimoškolní akce. Občerstvení za symbolickou cenu připraví paní kuchařky ze školní kuchyně. Těšíme se na Vás.