Hlášení městského rozhlasu 21.12.2022

Oznamujeme občanům, že vzhledem k dnešní nepřízni počasí, se svoz popela uskuteční zítra 22. prosince. Děkujeme za pochopení.

Upozorňujeme občany na změnu provozní doby Sběrného dvora města Bělá pod Bezdězem o vánočních svátcích. V pátek 23. prosince otevřeno pouze dopoledne a v sobotu 31. prosince bude sběrný dvůr zcela uzavřen stejně tak, jako o vánočních svátcích 24., a 26. prosince.

Dále upozorňujeme občany, že městský úřad bude od 27. do 30. prosince z organizačních a provozních důvodů zcela uzavřen. Děkujeme za pochopení.

 

Hlášení městského rozhlasu 16.12.2022

Městská kulturní zařízení a divadlo STF vás zvou v sobotu 17. prosince 2022 od 15:00 hodin do Komorního sálu na vánoční pásmo: „Šli pastýři do Betléma“, které bude pojednávat o narození Ježíška s uvedením nejznámějších koled. Tak neváhejte a přijďte se vánočně naladit.

V neděli 18. prosince 2022 od 8:30 do 9:30 hodin v parku na Masarykově náměstí budou skauti ze střediska Svornost rozdávat Betlémské světlo. V případě zájmu vezměte své lucerničky s sebou.

Hlášení městského rozhlasu 14.12.2022

Zveme všechny občany na veřejné jednání Zastupitelstva města Bělá pod Bezdězem, které se koná dnes od 17 hodin v klubu základní školy v Máchově ulici.

Muzeum Podbezdězí vás zve zítra, ve čtvrtek 15. prosince v 17 hodin na setkání v muzejní kavárně, tentokrát s archeologem Filipem Krásným, který nás provede životem a dílem spisovatele Eduarda Štorcha.

Městská kulturní zařízení a divadlo STF vás zvou v sobotu 17. prosince od 15 hodin do komorního sálu na vánoční pásmo „Šli pastýři do Betléma“, které bude pojednávat o narození Ježíška s uvedením nejznámějších koled. Tak neváhejte a přijďte se vánočně naladit.

Hlášení městského rozhlasu 12.12.2022

Kominík Chotětov upozorňuje na poslední možnost nakoupit uhlí za ceny roku 2022. Od nového roku uhlí zdražuje o 30%. Tak neváhejte a objednávejte na telefonním čísle 770 179 210 nebo na webových stránkách www.kominikchotetov.cz.

Zveme všechny občany na veřejné jednání Zastupitelstva města Bělá pod Bezdězem, které se bude konat ve středu od 17 hodin v klubu základní školy v Máchově ulici.

Hlášení městského rozhlasu 9.12.2022

Kominík Chotětov upozorňuje na poslední možnost nakoupit uhlí za ceny roku 2022. Od nového roku uhlí zdražuje o 30%. Tak neváhejte a objednávejte na telefonním čísle 770 179 210 nebo na webových stránkách www.kominikchotetov.cz.

Srdečně Vás zveme zítra, v sobotu 10. prosince od 19 hodin na Mikulášskou zábavu, která se uskuteční v restauraci U Koníčka. K tanci i poslechu zahraje a zazpívá Vilda Sirsch. Na chuť pro Vás připravíme topinky s ďábelskou směsí. Těšíme se na Vás a také na atmosféru, kterou nám vždy pomáháte vytvořit!

Městská kulturní zařízení Vás zvou v neděli 11. prosince v době od 10 do 16 hodin na Masarykovo náměstí, kde bude probíhat Vánoční jarmareček. Těšit se můžete na vánoční tradice ve stáncích, vystoupení dětí z mateřské školy, vánoční hraní a tancování s folklórním souborem Mateník, zvířátkový betlém Adélčin dvoreček, vystoupí Petr Kubec se svým vánočním pásmem a také uvidíme živý betlém s folklórní skupinou Šafrán.

Kulturní komise města Bělá pod Bezdězem, farnost a muzeum Vás srdečně zve na slavnostní zahájení výstavy betlémů. Zahájení s požehnáním výstavy a varhanní improvizací proběhne v neděli 11. prosince v 13,30 hodin v klášterním kostele sv. Václava.