Hlášení městského rozhlasu 17.8.2022

Správa uprchlických zařízení, Zařízení pro zajištění cizinců Bělá – Jezová přijme na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti dvě pomocné síly do kuchyně. Nástup možný ihned. Informace získáte na telefonním čísle 326 701 594.

Městská kulturní zařízení Vás zvou dnes na nádvoří bělského zámku, kde od 20,30 hodin bude uvedena hra se zpěvy „Čochtan vypravuje“ s Josefem Dvořákem v hlavní roli. Vstupné 350,- Kč na místě.

Městská kulturní zařízení Vás zvou v pátek 19. srpna opět do parku na náměstí na další promenádní koncert. Tentokrát nám od 19,30 hodin zahraje swing BIG BAND TRUMPET.

Muzeum Podbezdězí vás zve v pátek 19. srpna na filmový večer na zámku. V rámci výstavy Běláci ve službách Thálie jsme pro vás připravili projekci filmu „Lidé pod horami“, ve kterém uvidíte Václava Trégla v pro něj ne zcela typické úloze. Jako předfilm budete mít možnost shlédnout unikátní archivní záznamy z roku 1939: odhalení desky Tajemství na Masarykově náměstí a odhalení pomníku Karla Hynka Máchy na Horce. Začátek promítání je v 18 hodin, vstupné 50 Kč.

Dále Vás Muzeum Podbezdězí zve na tradiční letní koncert Radka Tomáška, kterého na kytaru a zpěvem doprovodí jeho syn Radek Tomášek. Recitál s názvem „… jestli chuť máš, zpívej se mnou…“, který se uskuteční v neděli 21. srpna od 17 hodin. Vstupné je 100 Kč. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Fotbalový klub Vás zve na první mistrovský zápas okresního přeboru mužů v nové sezóně, který bude sehrán na městském stadionu v sobotu 20. srpna od 17 hodin a to mezi SK Bělá a SK Bezno – Sovínky. Kiosek s bohatým občerstvením bude otevřen již od 16 hodin. Těšíme se na Vaší účast a podporu našeho mužstva.

Hlášení městského rozhlasu 15.8.2022

Správa uprchlických zařízení, Zařízení pro zajištění cizinců Bělá – Jezová přijme na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti dvě pomocné síly do kuchyně. Nástup možný ihned. Informace získáte na telefonním čísle 326 701 594.

Městská kulturní zařízení Vás zvou ve středu 17. srpna na nádvoří bělského zámku, kde od 20,30 hodin bude uvedena hra se zpěvy „Čochtan vypravuje“ s Josefem Dvořákem v hlavní roli. Vstupné 350,- Kč na místě, v předprodeji 300,- Kč.

Hlášení městského rozhlasu 12.8.2022

Správa uprchlických zařízení, Zařízení pro zajištění cizinců Bělá – Jezová přijme na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti dvě pomocné síly do kuchyně. Nástup možný ihned. Informace získáte na telefonním čísle 326 701 594.

Městská kulturní zařízení Vás zvou na vernisáž výstavy Balony nad Bělou – 20. let, která proběhne dnes od 18,30 hodin ve výstavním sále městských kulturních zařízení na Masarykově náměstí. Na vernisáž bude navazovat další promenádní koncert se skupinou Pragtet a Janou Rychterovou. Začátek koncertu je v 19,30 hodin.

Dále zveme děti i jejich rodiče v sobotu 13. srpna v podvečer na pohádku. Tentokrát bude o tom, jak si Jeníček a Mařenka poradili se zlou Ježibabou. Na nádvoří zámku ji uvede divadlo Ve Tři. Tak určitě přijďte. Začínáme v 17 hodin. Vstupné je 60,- Kč.

Hlášení městského rozhlasu 10.8.2022

Město Bělá pod Bezdězem Vás dnes zve do parku na náměstí, kde se „na ranveji“ v rámci letního kina bude promítat česká komedie Vyšehrad: Fylm. Zítra 11. srpna bude uvedena česká komedie Prezidentka. Začátek promítání je vždy v 21,20 hodin. Pivní lavičky na sezení před promítacím plátnem budou k dispozici. Přenosnou židličku, či deku vezměte klidně s sebou. Při nepřízni počasí se promítání ruší.

Městská kulturní zařízení Vás zvou na vernisáž výstavy Balony nad Bělou – 20. let, která proběhne již tento pátek 12. srpna od 18,30 hodin ve výstavním sále městských kulturních zařízení na Masarykově náměstí. Na vernisáž bude navazovat další promenádní koncert se skupinou Pragtet a Janou Rychterovou. Začátek koncertu je v 19,30 hodin.

Dále zveme děti i jejich rodiče v sobotu 13. srpna od 17 hodin na pohádku Jeníček a Mařenka. Na nádvoří zámku ji uvede divadlo Ve Tři. Vstupné je 60,- Kč.

Hlášení městského rozhlasu 8.8.2022

Zítra v úterý 9. srpna si pro Vás městská kulturní zařízení připravila další kulturní program. Od 19 hodin vystoupí v parku na náměstí ABBA REVIVAL. Tak neváhejte a přijďte si poslechnout známé skladby a prožít příjemný večer.

Ve středu 10. srpna se bude v parku na náměstí „na ranveji“ v rámci letního kina promítat komedie Vyšehrad: Fylm. Začátek promítání je v 21,20 hodin. Pivní lavičky na sezení před promítacím plátnem budou k dispozici. Přenosnou židličku, či deku vezměte klidně s sebou. Při nepřízni počasí se promítání ruší.

 

Hlášení městského rozhlasu 5.8.2022

Dnes 5.8.2022 se v parku na náměstí uskuteční další promenádní koncert. Od 19:30 hodin nám zahraje jazz a swing skupina Janovec Jazz Band. Občerstvení bude zajištěno.

Obec Plužná Vás zve v sobotu 6. srpna 2022 na tradiční „Pluženskou noc“, která se bude konat na hřišti v Plužné od 20:00 hodin. K tanci i poslechu zahraje kapela Adaptace. Připraven je bohatý program v podobě silového vystoupení a ohnivé show. Občerstvení během akce bude zajištěno. Vstupné 100,- Kč, senioři a děti do 15 let zdarma. Akce se bude konat za každého počasí. Těšíme se na Vás.

V neděli 7. srpna 2022 se budou od 15:00 hodin v místní sokolovně konat „Odpolední čaje“. K tanci i poslechu zahraje pan Pavel Bureš. Tak přijďte posedět a popovídat si přáteli.

V úterý 9. srpna 2022 od 19:00 hodin vystoupí v parku na náměstí ABBA REVIVAL. Přijďte si poslechnout známé skladby a prožít příjemný večer.