Hlášení městského rozhlasu 26.11.2021

Informujeme občany, že od ledna příštího roku začne fungovat svoz popela z domácností. V prosinci budou provedeny dva zkušební svozy. Prosíme všechny zájemce o tuto službu, aby se nahlásili na životním prostředí městského úřadu. Bližší informace získáte na webových stránkách města.

Městská kulturní zařízení Vás zvou na poslední představení letošní Tréglovy Bělé. Jako náhradní představení uvidíte dnes titul Maude, Lionel a Prst Jacksona Pollocka, v podání Divadelního klubu Jirásek Česká Lípa. Hrajeme od 19.30 v Komorním sále Městských kulturních zařízení na Masarykově náměstí.

Hotel Relax na Vrchbělé Vás zve na zvěřinové hody, které se budou konat tento víkend od pátku 26. do neděle 28. listopadu. Připraveno je pro Vás bohaté zvěřinové menu. Otevřeno je vždy od 11 do 20 hodin. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Město a Městská kulturní zařízení oznamují, že plánované akce rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark se z důvodu vládou vyhlášeného nouzového stavu a s tím souvisejících opatření ruší. Rozsvícení vánočního stromu pro Vás zprostředkujeme online v neděli 28. listopadu od 17 hodin na stránkách města.

Přijměte pozvání na adventní koncert Bělského farního sboru, který se uskuteční v neděli 28. listopadu od 18 hodin v kostele Povýšení sv. Kříže. Vícehlasý zpěv adventních písní doprovodí varhany, flétny, violoncello i adventní čtení. Kvůli hygienickým opatřením bude vstup na koncert umožněn jen těm, kteří se na místě prokáží certifikátem o očkování anebo prodělaném onemocnění Covid-19.

Hlášení městského rozhlasu 24.11.2021

Informujeme občany, že od ledna příštího roku začne fungovat svoz popela z domácností. V prosinci budou provedeny dva zkušební svozy. Prosíme všechny zájemce o tuto službu, aby se nahlásili na životním prostředí městského úřadu. Bližší informace získáte na webových stránkách města.

Muzeum Podbezdězí oznamuje, že zítřejší program Muzejní kavárny – přednáška o Parostrojním pivovaru Lobeč, se z důvodu nemoci nekoná. O náhradním termínu vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Městská kulturní zařízení Vás zvou na poslední představení letošní Tréglovy Bělé. Jako náhradní představení uvidíte v pátek 26. listopadu titul Maude, Lionel a Prst Jacksona Pollocka, v podání Divadelního klubu Jirásek Česká Lípa. Hrajeme od 19.30 v Komorním sále Městských kulturních zařízení na Masarykově náměstí. Vstupenky jsou tentokrát k zakoupení v Knihovně Vladimíra Holana, nebo na místě před představením.

Město a Městská kulturní zařízení Vás zvou tuto neděli, 28. listopadu do parku na Masarykově náměstí  na rozsvícení vánočního stromu. Již od 16, 30 hodin bude v parku hrát kapela Staropražští Pardálové, vlastní rozsvícení proběhne v 17 hodin. Nezapomeňte na lucerničky, opět budete mít možnost odnést si do svých domovů vánoční světlo. Občerstvení zajišťuje Music club Sokolovna. Prosíme o dodržování základních hygienických opatření.

Po rozsvícení stromu přijměte ještě pozvání na adventní koncert Bělského farního sboru, který se uskuteční v 18 hodin v kostele Povýšení sv. Kříže. Vícehlasý zpěv adventních písní doprovodí varhany, flétny, violoncello i adventní čtení. Kvůli hygienickým opatřením bude vstup na koncert umožněn jen těm, kteří se na místě prokáží certifikátem o očkování anebo prodělaném onemocnění Covid-19.

Hlášení městského rozhlasu 19.11.2021

Prodejna Prominent na Tyršově ulici Vás zve k nákupu masa za akční ceny: kuřecí prsa za 99,90, kuřecí stehenní plátky za 89,90, krůtí prsa za 129,90, krůtí stehenní plátky za 119,90, vepřová krkovice bez kosti za 109,90, hovězí kližka za 169,90 a hovězí žebro za 129,90. Dále nabízíme klobásu chalchichon, kuřecí směs na čínu, polotovary – karbanátky, plněné papriky a další. Těšíme se na Váš nákup.

Městská kulturní zařízení Vás zvou dnes od 19,30 do Komorního sálu na komedii Divadla Kardio Theater „Kabaret v metru“. Prosíme, dodržujte platná protiepidemiologická opatření a při vstupu se prokažte platnou bezinfekčností. Další představení, která měla být uvedena v rámci 17. ročníku Tréglovy Bělé se z důvodu nemoci v souborech ruší.

Srdečně Vás zveme dnes od 17. hodin na bělský zámek, do Informačního centra, kde slavnostně otevřeme další výstavu obrázků tentokrát s podtitulem: Malujeme rádi. Přijďte se pokochat zajímavými pracemi talentovaných boleslavských výtvarníků nebo si  vybrat netradiční, originální dárek k Vánocům pro své blízké, jakým může být právě originál obrázku. Výstava potrvá do konce roku. Vaše kultura

Zítra, v sobotu 20. listopadu odpoledne se rozhodně vydejte na bělský zámek a nalaďte se společně s námi na blížící se Advent. Chystáme pro Vás další, mnohým z Vás již dobře známý, Bělá Market, tentokrát, jak jinak, než s Vánoční tématikou. Těšit se můžete na živý betlém se zvířátky, zajímavé workshopy, ke koupi zde budou různé voňavé i lahodné dobroty a dárečky. Připraven bude i koncert v kapli, takže se máte opravdu na co těšit. A my, my se budeme těšit na Vás. Vstup je zdarma a začínáme ve 14. hod.. Vaše kultura a Bělá Mar

Hlášení městského rozhlasu 18.11.2021

Městská kulturní zařízení Vás zvou v pátek 19. listopadu od 19,30 do Komorního sálu na komedii Divadla Kardio Theater „Kabaret v metru“. Prosíme, dodržujte platná protiepidemiologická opatření a při vstupu se prokažte platnou bezinfekčností. Další představení, která měla být uvedena v rámci 17. ročníku Tréglovy Bělé se z důvodu nemoci v souborech ruší.

Zveme Vás srdečně v pátek 19. listopadu od 17. hodin na bělský zámek, do Informačního centra, kde slavnostně otevřeme další výstavu obrázků tentokrát s podtitulem: Malujeme rádi. Přijďte se pokochat zajímavými pracemi talentovaných boleslavských výtvarníků nebo si  vybrat netradiční, originální dárek k Vánocům pro své blízké, jakým může být právě originál obrázku. Výstava potrvá do konce roku. Vaše kultura

V sobotu 20. listopadu odpoledne se rozhodně vydejte na bělský zámek a nalaďte se společně s námi na blížící se Advent. Chystáme pro Vás další, mnohým z Vás již dobře známý, Bělá Market, tentokrát, jak jinak, než s Vánoční tématikou. Těšit se můžete na živý betlém se zvířátky, zajímavé workshopy, ke koupi zde budou různé voňavé i lahodné dobroty a dárečky. Připraven bude i koncert v kapli, takže se máte opravdu na co těšit. A my, my se budeme těšit na Vás. Vstup je zdarma a začínáme ve 14. hod.. Vaše kultura a Bělá Market.

Hlášení městského rozhlasu 15.11.2021

Prodejna Prominent na Tyršově ulici Vás zve k nákupu masa za akční ceny: kuřecí prsa za 99,90, kuřecí stehenní plátky za 89,90, krůtí prsa za 129,90, krůtí stehenní plátky za 119,90, vepřová krkovice bez kosti za 109,90, hovězí kližka za 169,90 a hovězí žebro za 129,90. Dále nabízíme klobásu chalchichon, kuřecí směs na čínu, polotovary – karbanátky, plněné papriky a další. Zároveň oznamujeme, že ve středu 17. listopadu bude prodejna otevřena od 8 do 13 hodin. Těšíme se na Váš nákup.

Hlášení městského rozhlasu 12.11.2021

Oznamujeme občanům, že v pondělí 15. listopadu z důvodu plánované odstávky elektrické energie bude v době od 7,45 do 10,30 hodin vypnuta elektřina v těchto ulicích: Kuřívodská, Na Koupališti,Pod Šibeňákem, Táborová, U Kopupaliště a Za Rybníkem Slon. Přesný seznam čísel popisných, ve kterých bude elektřina vypnuta najdete na webových stránkách města.

Prodejna Prominent na Tyršově ulici Vás zve k nákupu masa za akční ceny: kuřecí prsa za 99,90, kuřecí stehenní plátky za 89,90, krůtí prsa za 129,90, krůtí stehenní plátky za 119,90, vepřová krkovice bez kosti za 109,90, hovězí kližka za 169,90 a hovězí žebro za 129,90. Dále nabízíme klobásu chalchichon, kuřecí směs na čínu, polotovary – karbanátky, plněné papriky a další. Těšíme se na Váš nákup.

Městská kulturní zařízení Vás zvou na další představení, která budou uvedena v rámci 17. ročníku Tréglovy Bělé a budou odehrány v komorním sále MKZ na Masarykově náměstí. Dnes od 19,30 Nezávislá divadelní scéna SemTamFór Slavičín zahraje komedii ze života „Ani o den dýl“, zítra, v sobotu 13. listopadu od 15 hodin Divadlo Láry-Fáry představí pohádku pro děti „O třech námořnících“ a od 19,30 Divadýlko na dlani uvede komedii „Vávra“. Prosíme, dodržujte platná protiepidemiologická opatření a při vstupu se prokažte platnou bezinfekčností.