Vodovody a kanalizace oznamuji, že zítra 11. června od 8,00 do 13,00 h nepoteče voda z důvodu oprav šachet v těchto ulicích: Tyršova od rest. Bezděz až k náměstí, Tutova, Albrechtská, Hrnčířská, Česká, Berkova, Ješkova, Soukenická, Hradební, Masarykovo náměstí, Kostelní, Farská, Umlaufova, Zámecká, Zámek, Zámecký příkop, Bezdězská od čp. 334 k č.p. 342, Valdštýnská, Jenečská a Arnoštská.

Správní odbnor MÚ pořádá další již tradiční jarní výlet pro seniory. Tentokrát se společně vypravíme do Dobrovických muzeí cukrovarnictví, lihovarnictví a řepařství, kde se seznámíme s vývojem výroby cukru, šlechtěním a pěstováním cukrové řepy a s výrobou lihu. Výlet se uskuteční 18. června, autobus bude odjíždět v 8,30 h od kapličky a dále pak bude stavět na všech předem nahlášených zastávkách. Přihlášky přijímá správní odbor MÚ na tel. 326700924.
Tuto sobotu tj.: 13.6.2015, se u příležitosti: Rusárna Bikeparty, uskuteční cyklovýlet vedený sportovním oddílem Free Ride Racing Team Bělá pod Bezdězem. Start je plánován po desáté hodině ranní od MKZ a bude zakončen v bikeparku „Rusárna“ na Vrchbělé – trasa výletu je vhodná pro horská kola. FRT Bělá pod Bezdězem se těší na vaši účast!!!

Česká spořitelna oznamuje, že ve dnech 7. až 10. července bude pobočka ČS v Bělé p.B. z provozních důvodů uzavřena. V případě potřeby lze využít nejbližší popbočky v Mladé Boleslavi nebo Mnichově Hradišti.

Školní jídelna ZŠ v Bělé pod Bezdězem příjme vyučenou samostatnou kuchařku (kuchaře) s praxí. Více informací na telefonním čísle 326 701 336 nebo 326 701 496

Kulturní komise, ve spolupráci s vedením města Bělá vyhlašuje fotografickou soutěž “Vyfoť památky našeho města”. Nejlepší fotografie ozdobí městský kalendář na rok 2016. Podrobnosti k pravidlům soutěže najdete na webových stránkách města.