Bezpečnostní agentura Hillbor přijme pracovníka na dohodu o provedení práce na pozici vrátný/vrátná v Papírnách v Bělé pod Bezdězem. Vhodné pro starobní a invalidní důchodce. V případě zájmu volejte na tel. číslo 731 110 736.

Myslivecký spolek Plužná pořádá v sobotu 6. května 23. ročník Pluženské kolové. Start i cíl je v Plužné v Hostinci U Zvoničky. Prezentace od 8,30 do 9,30 hodin. Následovat bude tradiční společenský večer. Akce se bude konat za každého počasí.

Vážení a milí, zveme Vás tuto sobotu na zámek, kde proběhne v Informačním centru slavnostní zahájení návštěvnické sezóny. V 15.00 hod. se můžete zúčastnit vernisáže výstavy nazvané výmluvně Bělidla s přednáškou Mgr. Miroslava Kolky a 15.30 se v Máchovské expozici seznámíte s loupežníkem Kummerem z Vísky. Všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na Vás, Vaše kultura.

Tenisový klub Bělá pod Bezdězem oznamuje všem hráčům a zájemcům, že každou sobotu a neděli se na kurtech Na Výsluní konají brigády. Začínáme vždy od 8 hodin.

V neděli 7. května se v místní sokolovně budou konat tradiční odpolední čaje. Od 15 do 18 hodin nám k tanci i poslechu bude hrát pan Pavel Bureš. Tak neváhejte a přijďte si užít příjemné odpoledne s přáteli.