Vážení spoluobčané,
v návaznosti na opatření regulující činnost úřadů v době nouzového stavu jsou pro veřejnost dočasně stanoveny úřední hodiny Městského úřadu Bělá pod Bezdězem s platností od 19. 10. 2020 takto:

Pondělí od 07:00 do 12:00 hodin
Středa od 12:00 do 17:00 hodin

Do odvolání dodržujte omezený pohyb po budově Městského úřadu dle instrukcí za vstupními dveřmi a rovněž prosím mějte vždy při návštěvě budovy Městského úřadu zakryté dýchací cesty (nos, ústa) respirátorem, rouškou, ústenkou, šátkem, šálem nebo jinými prostředky, které brání šíření kapének.
Pro neodkladný kontakt s úředníky v jiné než vyhrazené dny pro styk s veřejností, prosím, používejte mobilní a e-mailovou komunikaci.
O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Oznámení školní jídelny – Od 19. 10. 2020 se uzavírá školní jídelna pro všechny strávníky.

Městská knihovna oznamuje, že bude od 19. do 23.října. uzavřena z důvodu výměny knižních regálů. Knihovna bude opět v provozu od 26.10. 2020 v běžných otevíracích hodinách.

Společnost Mirland s.r.o. je výrobcem kvalitního nábytku z masivního dřeva a hledá pro svůj stabilní kolektiv několik nových spolupracovníků z důvodu rozšíření výroby. Nyní hledá především šikovnou spolupracovnici nebo spolupracovníka pro povrchovou úpravu a dokončovací práce. Podrobné informace získáte na tel. čísle 777 619 777 p. Landa nebo při osobní návštěvě ve společnosti Mirland na Vazačce v Bělé pod Bezdězem.