Upozorňujeme občany, že v pokladně Městského úřadu je možné hradit poplatky za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů a poplatků ze psů. Splatnost těchto poplatků je do 30. června 2020. Pokladna je otevřena vždy v pondělí a ve středu od 7 – 11 hodin a od 12,30 do 15,30 hodin. Platbu lze provést platební kartou nebo v hotovosti. Bližší informace o platbách uvedených poplatků získáte v pokladně Městského úřadu, nebo na tel. čísle 326 700 928.

Dále upozorňujeme občany na plánovanou odstávku elektrické energie, která se uskuteční ve středu 17. června v době od 7,30 do 14 hodin v těchto ulicích: U Sedřezy a Vrchbělá. Přesný seznam čísel popisných ve kterých bude elektřina vypnuta najdete na webových stránkách města.

Městská kulturní zařízení Vás zvou do výstavního sálu na Masarykově náměstí, na výstavu Obrazy a šperky Tomáše Holuba. Výstava je otevřena vždy od pondělí do čtvrtka, od 9 do 11,30 hodin a od 12 do 16 hodin a to až do 25. června. V době, kdy je knihovna uzavřená, je vstup po zazvonění ze Střelečské ulice.

Dále Městská kulturní zařízení zvou všechny děti i jejich rodiče v sobotu 20. června na divadelní pohádku O kohoutkovi a slepičce, na kterou se můžete přijít podívat na nádvoří bělského zámku. Představení začíná v 15 hodin. Vstupné je 40,- Kč.