Upozorňujeme občany, že z důvodu opravy vodovodu bude v pátek 17. března v době od 8 do 11 hodin přerušena dodávka pitné vody v ulicích Jiráskova, Krátká, Družební a Křížová. Mapu s přesným vyznačením odstávky najdete na webových stránkách města.

Prodejna Maso-uzeniny Zeman v Penny marketu Bělá pod Bezdězem hledá brigádníka či brigádnici. Bližší informace získáte přímo na prodejně, nebo na telefonním čísle 730 852 148.

Muzeum Podbezdězí Vás zve zítra, ve čtvrtek 16. března od 17 hodin na přednášku Vojtěcha Dvořáka o nových objevech z historie gotického hradu, renesančního a barokního zámku a následně zříceniny Zvířetice. Vstupné 50,- Kč. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Městská kulturní zařízení zvou všechny děti i rodiče do Komorního sálu na Masarykově náměstí v sobotu 18. března od 15 hodin na pohádku s názvem „Kudy cesta do pohádky“, kterou nám zahraje Liduščino divadlo. Vstupné je 50,- Kč.

Fotbalový klub Slavoj Čistá Vás zve na sportovní ples, který se uskuteční v sobotu 18. března od 20 hodin v kulturním domě v Čisté. K tanci i poslechu bude hrát skupina Poseidon.