Klub gymnastiky Bělá pod Bezdězem, ve spolupráci se Základní školou pořádá nábor do gymnastické přípravky pro předškoláky, 1 a 2 třídy základní školy a to dnes od 17 hodin v tělocvičně základní školy v Máchově ulici. Tréninky přípravky budou probíhat  každý čtvrtek od 15 – 16 hodin v tělocvičně základní školy v Tyršově ulici. Případné dotazy u p. Řehořkové na kgbela@seznam.cz

Město Bělá pod Bezdězem nabízí občanům města a příměstských částí Šubrtov, Hlínoviště, Březinka a Bezdědice sady tašek na tříděný odpad za zvýhodněnou cenu dle velikosti – 20 l sady  za cenu 40,- Kč a 40 l sady tašek za 45,- Kč. Každá sada obsahuje modrou tašku na papír, žlutou na plasty a tetrapakové obaly a zelenou na sklo. Tyto sady máte možnost zakoupit na pokladně městského úřadu až do vyprodání zásob.

Zveme všechny občany na veřejné jednání Zastupitelstva města Bělá pod Bezdězem, které se koná ve středu 16. září v městské sportovní hale.

Kominík Chotětov oznamuje, že spustil podzimní UHLOSOUTĚŽ o hodnotné ceny. Neváhejte a nakupte uhlí ještě za letní ceny a navíc vyhrajte počítače, televize, kávovary, telefony nebo kuchyňské roboty. Doprava a pás ZDARMA je u nás samozřejmostí. Nezmeškejte poslední možnost nakoupit levné a suché uhlí včas. Objednávejte na www.kominikchotetov.cz nebo na telefonu 770 179 210.