Upozorňujeme občany, že v dubnovém zpravodaji byly zaměněny týdny svozu komunálního odpadu drobnou grafickou chybou v barvě.

Platí, že severní strana se sváží v sudý týden a je v kalendáři šedá a jižní strana v lichý týden a je v kalendáři modrá. Aktuální platný kalendář svozu komunálního odpadu najdete na webových stránkách města a na Facebooku města.  Omlouváme se za způsobené komplikace.

 

Vážení občané, upozorňujeme, že od 30. března je z důvodu plánované rekonstrukce uzavřen sběrný dvůr Bělá pod Bezdězem v Mělnické ulici, a to až do odvolání.

Předpokládáme, že uzavření potrvá zhruba 2 měsíce, tedy duben a květen. Vybrané odpady jakožto objemný odpad, bio odpad, železo, papír a plast budete mít možnost odložit v náhradním sběrném místě, které bude na fotbalovém stadionu Bělá po d Bezdězem. Ostatní odpady nebudou z prostorových důvodů přijímány.

Odpad zde bude možné odevzdat od 7. dubna, po dobu uzavření sběrného dvora, a to v těchto dnech a časech: Pondělí, středa a pátek od 10:00 – 12:00 hodin a od 14:00 – 16:00 hodin.

O znovuotevření sběrného dvora v Mělnické ulici budete včas informováni ve zpravodaji a na webových stránkách města. Děkujeme za pochopení.

 

Oznamujeme občanům, že výdej pytlů na tříděný odpad dům od domu probíhá od dubna na správním odboru v přízemí městského úřadu, vždy v pondělí a ve středu v době od 8:00 do 11:30 hodin a od 12:30 do 15:00 hodin.

 

Správce městských tenisových kurtů Na Výsluní vyhlašuje od měsíce dubna jarní brigády. S ohledem na platná vládní nařízení je omezen počet brigádníků na den. Prosíme zájemce, aby svou účast na brigádě domlouvali se správcem kurtů, panem Hrubým.