Od pondělí 22.02.2021 bude uzavřena silnice II/276 na Malé Bělé, linka spojující Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou a Bělou pod Bezdězem. Z tohoto důvodu pojedou autobusové spoje podle výlukového jízdního řádu, které jsou přílohou tohoto oznámení.

Bělá-Bakov-MH

Bělá-Bezno-Praha

MB-Bělá p.B

Bližší informace:

Kvůli stavbě kanalizace je od pondělí 22. února 2021 uzavřena část silnice II/276 na Malé Bělé. Linka 260510 Bělá pod Bezdězem – Bakov nad Jizerou – Mnichovo Hradiště jede v objízdné trase přes Bítouchov.

Pro všechny její spoje jsou po dobu uzavírky zrušeny bez náhrady zastávky Bakov n. Jiz., Velký Rečkov a Bakov n. Jiz., Malá Bělá, U splávku.

Vybrané spoje nejedou navíc ani do zastávek Bělá p. Bezd., Šubrtov; Bělá p. Bezd., papírny a Bělá p. Bezd., Stará Papírna. Náhradou do těchto zastávek lze využít linku IDOL 250 z České Lípy.

Vybrané spoje mohou jet oproti obvyklému stavu v upravených časech, některé kvůli dlouhé objízdné trase nejedou v Bělé pod Bezdězem v úseku mezi náměstím a Atmosem, cestující mohou využít spoje ostatních linek v obdobných časech.

V souvislosti s výše uvedenou uzavírkou jsou provedeny související změny na jiných linkách. Původní spoj s odjezdem v 14:10 na lince 260540 ze zastávky Bělá p. Bezd., Atmos jede až ze zastávky Bělá p. Bezd., nám. Zastávky Atmos a U kapličky tento spoj neobsluhuje. Náhradou je možné využít linku 260600 s odjezdem v 14:20. Spoj s odjezdem v 12:00 na lince 260590 z Prahy končí mimořádně v zastávce Bělá p. Bezd., nám., do stanice Atmos nejede.

Ceny jízdného se nemění.

Děkujeme za pochopení

ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.