Celá událost se ponese v duchu populárních kompetitivních titulů včetně League of Legends a těch nejznámějších sportovních her. Pro hráče League of Legends, FIFA 20 a NHL 20 jsou připraveny online kvalifikace, které rozhodnou o postupujících na ŠKODA Gaming Day finálový offline turnaj. Každá z populárních her bude mít na místě své ambasadory z řad herních či sportovních osobností.

  • Kdy? 18.1.2020 ve 12:00
  • Kde? ŠKODA Muzeum, Mladá Boleslav

Znáš je online? Potkej se s nimi naživo!

Máš sen potkat svoje youtube a twitch idoly naživo? Tak to se v Mladé Boleslavi určitě zastav. Mezi hosty budou patřit známé twitch tváře z League of Legends komunity, FIFA youtubeři či NHL ambasadoři.

Všechny osobnosti, které na ŠKODA Gaming Day budeš moci potkat ti představíme na facebookové stránce události. Některé tam dokonce najdeš už teď! Nezapomeň událost sledovat, zda se mezi hosty neobjeví i tvůj oblíbený streamer nebo youtuber.

Více se o influencer programu dozvíš ZDE.

Předveď se v kvalifikaci a zahraj si na ŠKODA Gaming Day

Součástí ŠKODA Gaming Day budou také tři esportové turnaje. Ty se uskuteční se ve hrách League of Legends, FIFA 20 a NHL 20. Ty nejlepší hráči a týmy se zde utkají o celkovou dotaci přesahující 100 000 Kč.

Více se o turnajích dozvíš ZDE.

Virtuální realita, motorsport simulátory a spoustu dalšího

Už jsi slyšel o virtuální realitě, ale ještě jsi neměl možnost ji vyzkoušet? Přijď si zahrát třeba českou herní pecku Beat Saber nebo další známé VR hříčky. Chybět nebudou ani závodní křesla pro maximální zážitek ze závodních simulátorů, PC herní zóna s League of Legends a konzole Playstation 4, na kterých si budeš moci zahrát NHL 20 a FIFA 20.