Firma Rammar hledá pracovníky úklidu v okolí Vašeho bydliště. Vhodné pro začínající aktivní důchodce. Zajímavé platové ohodnocení. Bližší informace na telefonu 773 619 521

Upozorňujeme občany, že v pondělí 24. září bude Sběrný dvůr v Bělé pod Bezdězem v Mělnické ulici z důvodu kalibrace velké váhy uzavřen a to od 10 do 13,30 hodin.

Ing. Jaroslav Verner a kandidáti do Zastupitelstva města Bělá pod Bezdězem za hnutí ANO 2011 s podporou firmy ATMOS Vás zvou v sobotu  22. září na městský stadion na fotbalové odpoledne, kde se utkají bývalí hráči SK Bělá pod Bezdězem a Výběr středočeského kraje. Výkop je ve 13 hodin. Toto utkání bude sehráno jako předzápas mistrovského utkání okresního přeboru SK Bělá pod Bezdězem a Dolnobousovský SK. Toto utkání začíná v 16,30 hodin.

Městská kulturní zařízení Vás zvou v sobotu 22. září od 15 hodin do komorního sálu na pohádkové představení Červík a světluška. Vstupné je 30,- Kč.

V neděli 23. září od 13 hodin Vás srdečně zveme na bělský zámek do informačního centra na další rukodělnou dílničku. Tentokrát budeme zdobit předměty ubrouskovou technikou. Vstupné je 20,- Kč.

Dále Vás Městská kulturní zařízení zvou v neděli 23. září od 18 hodin na komponovaný pořad Lístky do památníku, se čtením ukázek z knihy herečky Ivy Hüttnerové. Vstupné je dobrovolné.