Kulturní komise, ve spolupráci s MKZ prodlužuje termín odeslání fotografií, které dají vzniknout novému kalendáři města. Tímto bychom chtěli probudit všechny fotografy, kteří jistě nafoceno mají, jen své fotografie zapomněli odeslat. Uzávěrka foto soutěže je 15. září. Veškeré informace najdete na stránkách MKZ, nebo volejte předsedkyni kulturní komise Petru Ondráčkovou 773 963 334. Těšíme se na Vaše fotografie.

Městská kulturní zřízení Vás zvou v neděli 16. září do parku na náměstí, kde bude od 10 do 17 hodin probíhat Posvícenský jarmark. Program bude probíhat v duchu první republiky a bude opravdu bohatý. Těšit se můžeme na písničky Jaroslava Hašlara v podání Staropražské skupiny Hašlerka, ukázku boxu v podání skupiny Rohovníci, dravce Daniela Dobrkovského, tanec na laně, Furiantskou pohádku a spoustu dalšího.

V rámci Dnů evropského dědictví pro Vás v neděli 16. září na bělském zámku chystáme netradiční oživené prohlídky. V krátkých skečích se Vám představí mušketýři a každá prohlídka bude zakončená malým hudebním představením v zámecké kapli. Prohlídky začínají od 13, 14, 15 a 16 hodin.