Hlášení městského rozhlasu dne 12.6.2015

Správní odbor MÚ pořádá již další tradiční výlet pro seniory. Tentokrát se společně vypravíme do Dobrovických muzeí cukrovarnictví, lihovarnictví a řepařství, kde se seznámíme s vývojem výroby cukru, šlechtěním a pěstováním cukrové řepy a s výrobou lihu. Výlet se uskuteční 18. června, autobus bude odjíždět v 8,30 hod. od kapličky a dále bude stavět na všech předem nahlášených zastávkách. Přihlášky přijímá správní odbor MÚ na tel. 326 700 924.

Zítra, v sobotu 13. června se u příležitosti „Rusárna Bikeparty“ uskuteční cyklovýlet vedený sportovním oddílem Free Ride Racing Team Bělá pod Bezdězem. Start je plánován po desáté hodině ranní od MKZ a bude zakončen v bikeparku „Rusárna“ na Vrchbělé. Trasa výletu je vhodná pro horská kola. Free Ride Racing Team Bělá pod Bezdězem se těší na Vaší účast.

Česká spořitelna oznamuje, že ve dnech 7. – 10. července bude pobočka ČS v Bělé pod Bezdězem z provozních důvodů uzavřena. V případě potřeby lze využít nejbližší pobočky v Mladé Boleslavi nebo v Mnichově Hradišti

Školní jídelna ZŠ v Bělé pod Bezdězem přijme vyučenou samostatnou kuchařku či kuchaře s praxí. Více informací na telefonním čísle 326 701 336 nebo 326 701 496.

Kulturní komise, ve spolupráci s vedením města Bělá vyhlašuje fotografickou soutěž „Vyfoť památky našeho města“. Nejlepší fotografie ozdobí městský kalendář na rok 2016. Podrobnosti k pravidlům soutěže najdete na webových stránkách města a na městských vývěskách.

Městská kulturní zařízení Vás zvou v soboru 13. června od 15 hodin na pohádkové představení divadla Ančí a Fančí „Lední medvídku vrať se domů“ Vstupné je 30,- Kč.

Zprávy fotbalového klubu:
Zítra v sobotu 13. června sehraje mužstvo „Ačka“ zápas o udržení se v okresním přeboru s Mnichovohradišťským SK – „B“, kde musí vybojovat minimálně jeden bod, aby se udrželi v okresním přeboru. Začátek zápasu je v 17 hodin.
V neděli 14. června pak hraje „Béčko“ o postup z nejnižší 4. třídy do 3. třídy proti Nové Vsi, kde se rozhodne, který s těchto dvou týmů postoupí. Začátek je rovněž v 17 hodin. Přijďte podpořit bělské hráče v obou důležitých zápasech.