Pan Jiří Bakkal nabízí povinné revize kotlů na tuhá paliva dle nového zákona o ovzduší za zvýhodněných podmínek a to pro kotle značek: DAKON, BUDERUS, OPOP,VIADRUS, ROJEK, HASS a SOHN. Bližší informace získáte na telefonu 776 506 415.

Upozorňujeme občany, že během měsíce října bude v budově „A“ městského úřadu probíhat malování. Z toho důvodu bude správní odbor v tomto týdnu pro veřejnost uzavřen. Prosíme občany, kteří budou vyřizovat své záležitosti na úřadě o trpělivost.

Pila u koupaliště v Bělé pod Bezdězem nabízí odpadové balíky za 150,- Kč za ks, objem řeziva v balíku je cca 1,4 m3, délka balíku je 4 m. Cena je uvedená bez dopravy. Objednávat je možné přímo na pile nebo na telefonním čísle 602 959 734 paní Jandíková.

Mateřská škola Bělá pod Bezdězem ve spolupráci s Městem Bělá pod Bezdězem Vás zvou na akci pro rodiče a děti. Sejdeme se ve čtvrtek 10. října v 16 hodin v Mateřské škole v ulici Velenského. Pro děti bude připraveno putování s piráty, skákací hrad, tvarování balónků, bublinová dílna a malé občerstvení. Všichni jste srdečně zváni.

Muzeum Podbezdězí Vás zve zítra ve čtvrtek 10. října od 17 hodin na přednášku mykologa Stanislava Tutky s názvem Houby zachovalých bučin. Vstupné je 30,- Kč.

Městská kulturní zařízení Vás zvou v sobotu 12. října od 13 hodin na bělský zámek na slavnostní otevření nových prostor Zámeckého klubu a klubíku spojené s Malovací dílnou a koncertem Milli Janatkové. Malovací dílna s Milli Janatkovou začíná v 13,15 a malý koncert v 16 hodin. Přichystané pro Vás bude i malé zdravé občerstvení z dílny Pulplamen a domácí limonáda.

Zveme všechny občany na konání dalších, již tradičních, bělských bleších trhů, které se budou konat vždy každou druhou a čtvrtou neděli v měsíci. Nejbližší blěší trhy se budou konat již tuto neděli 13. října od 8 do 12 hodin v místní sokolovně. Přijďte nabídnout své přebytky a nebo naopak si odnést to, co potřebujete.