Základní škola Bělá pod Bezdězem, příspěvková organizace vyhlašuje svým ředitelem na dny 3. a 4. dubna zápis žáků do prvních tříd. Zápis se uskuteční v budově školy v Máchově ulici 1110. Na webových stránkách školy (www.zsbela.cz) najdete odkaz, který Vám  do 29. března zpřístupní elektronickou přihlášku, kde si můžete vybrat datum a čas. K zápisu vezme zákonný zástupce dítěte svůj občanský průkaz, rodný list dítěte, vytištěnou elektronickou přihlášku dítěte a 36,- Kč na úhradu razítka.

Oznamujeme občanům, že v době velikonočních svátků ve dnech 29. března až 1. dubna bude Sběrný dvůr v Mělnické ulici uzavřen. V ostatní dny je Sběrný dvůr otevřen dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení.

Knihovna Vladimíra Holana upozorňuje všechny své čtenáře, že ve dnech od 8. do 19. dubna bude z důvodu revize knihovního fondu uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Firma IMSTAVEX se sídlem v Tiberině Bělá přijme brigádně pomocnou sílu do jídelny na výdej večeří v čase od 17 do 19 hodin. Vhodné pro maminky na mateřské, nebo důchodkyně. Bližší informace získáte na telefonním čísle 602 697 505.

V pátek 29. března proběhne výprodej vojenského materiálu a civilního zboží v bazaru  v Hrnčířské ulici. Výprodej proběhne od 8 hodin do 11 hodin. V případě velkého zájmu se čas může prodloužit. Na vaši návštěvu se těší provozovatel Přemysl Stejskal.

Tenisový klub Bělá pod Bezdězem vyhlašuje jarní brigády na kurtech na Výsluní. Začínáme již v pátek 29. března v 8 hodin. Těšíme se na hojnou účast.