Upozorňujeme občany Výsluní, že zítra ve čtvrtek 15. srpna v době od 8 do 12 hodin nepoteče voda.

Čerpací stanice RoBiN OIL Tyršova ulice, Bělá pod Bezdězem s NON STOP provozem, přijme na hlavní pracovní poměr obsluhu čerpací stanice a venkovní obsluhu. Bližší informace získáte na telefonním čísle 777 938 283.

V rámci revitalizace městského parku budou od poloviny srpna do konce září probíhat v parku stabilizační a udržovací arboristické práce. Po dobu probíhajících prací bude v parku omezen pohyb návštěvníků. Prosíme proto občany a návštěvníky parku, aby se po tuto dobu pohybovali jen po vyznačených cestách a dbali zvýšené opatrnosti.

V pátek 16. srpna se v parku na náměstí od 19,30 hodin uskuteční další promenádní koncert. Tentokrát nám bude jazz a swing zpívat Eva Emingerová v doprovodu kapela strýce Michaela. Občerstvení a místa k sezení budou zajištěna.

Zveme Vás v sobotu 17. srpna na bělský zámek. Neváhejte a přijďte v 21 hodin na nádvoří, kde se odehraje představení Prodaná nevěsta v podání Spolku divadelních ochotníků Alois Jirásek z Úpice. Klasika podaná s nesmírným nasazením, plná energie a krásného zpěvu. Nenechte si toto představení ujít. Vstupné je 120,- Kč v předprodeji v Informačním centru, nebo 150,- Kč před začátkem představení.