Zveme Vás dnes opět do parku na náměstí na další promenádní koncert. Od 19,30 hodin nám zahraje folková skupina Marola.

Městská kulturní zařízení Vás zvou zítra v sobotu 13. července od 10 do 17 hodin na Středověký jarmark do parku na náměstí. Kromě programu budete mít možnost vyzkoušet si rytířské hry a děti se mohou projet na dřevěném, ručně poháněném kolotoči.

Zítra v sobotu 13. července od 21 hodin se na nádvoří bělského zámku odehraje pravé letní představení. Divadýlko na dlani připravilo romantickou komedii nazvanou Mušketýři, aneb co Dumas už nenapsal. Nechte se s námi na chvíli unést do doby dávno minulé, kdy se pro čest, lásku a pravdu tasily kordy. Vstupné je 100,- Kč v předprodeji a 120,- před začátkem akce.

Muzeum Podbezdězí Vás zve zítra v sobotu 13. července od 17 hodin na recitál Radka Tomáška a Františka Zikmunda. Vstupné je 100,- Kč.

Obec Plužná pořádá zítra v sobotu 13. července od 20 hodin letní parket se skupinou Vikend Rock. Akce se koná na hřišti v Plužné. Vstupné je 100,- Kč.

V neděli 14. července od 8 do 12 hodin se budou konat tradiční bělské Bleší trhy na náměstí u fontány. Provětrejte své domovy, půdu, garáž, auto či zahradu a přineste své přebytky nabídnout k prodeji. A třeba i Vám něco padne do oka a odnesete si to domů. V případě deštivého počasí se trhy budou konat v místní sokolovně.

V pondělí 15. července od 9 do 16 hodin bude na městské tržnici probíhat prodej českého povlečení, prostěradel, přehozů na sedací soupravy a ostatního bytového textilu.