Oznamujeme občanům, že zítra 11. června proběhne v době od 7,30 do 15,45 hodin plánovaná odstávka elektrické energie ve vybraných číslech popisných v ulicích Hlučov, Jezová, Kuřívodská, Mělnická, Na Koupališti, Na Pískách, Nad Kuřívodskou silnicí, Pod Šibeňákem, Táborová, Tyršova, U Koupaliště, U Sedřezy, U Stadionu, Vazačka, Za Hlučovem, za rybníkem Slon, Hlínoviště, chaty Bělá a Vrchbělá. Podrobný seznam míst, kde bude elektřina vypnuta najdete na webových stránkách města.

Bílý kominík, Váš dodavatel pevných paliv a okrasného kameniva z Chotětova prodlužuje jarní slevy na uhlí. Neváhejte a nakupte ihned kvalitní Ledvické uhlí ještě před technologickou odstávkou na dolech. Kvalitní Ledvické uhlí bez prachu, to je Bílý kominík z Chotětova. Objednávejte na tel. čísle 770 179 210.

Zveme občany na veřejné jednání zastupitelstva města Bělá pod Bezdězem, které se bude konat ve středu 12. června od 17 hodin v klubu základní školy v Máchově ulici.

Dne 15.6.2019 od 13,00 hodin zveme všechny děti, rodiče, babičky a dědečky na dětskou balónkovou diskotéku „Na Věchýtek“. Vstupné je zdarma.

Občerstvení „Na Věchýtku“ pro vás pořádá „Jägermeister párty“ už tuto sobotu 15.6. od 19,00 hodin do 22,00 hodin. Hrát bude DJ Tomáš Prokop, vstupné zdarma.