Oznamujeme občanům, že v pondělí 4. března v době od 8 do 16 hodin dojde k přerušení dodávky pitné vody z důvodu přepojení nového vodovodu v ulicích: Bezdězská, část Masarykova náměstí, Krupská, Postřihačská, Valdštýnská, Umlaufova, Farská, Zámek, Zámecká, Zámecký příkop, Potoční a U Kina. Přesnou mapu odstávky najdete na webových stránkách města. Náhradní zásobování pitnou vodou bude zajištěno kontejnery: Masarykovo náměstí u domu č.p.158 a Mladoboleslavská ulice u domu č.p.651.

Česká pošta oznamuje, že od pondělí 4. března bude pobočka pošty v Bělé pod Bezdězem přestěhována na novou adresu Masarykovo náměstí 25. Z toho důvodu dojde ke změně hodin pro veřejnost. V pátek 1. března bude pošta ještě otevřena ve stávajících prostorách, ale pouze od 8 do 12 hodin a v pondělí 4. března již v nových prostorách a to v době od 13 do 18 hodin. Od úterý 5. března zůstávají hodiny pro veřejnost ve standardním režimu.

Zveme vás v neděli 3. března do místní sokolovny v Tyršově ulici, kde se od 15 do 18 hodin budou konat tradiční odpolední čaje. K tanci i poslechu bude hrát pan Pavel Bureš. Tak neváhejte a přijďte si užít příjemné odpoledne s příteli.