Hlášení městského rozhlasu dne 21.8.2017

Zveme Vás na druhý ročník charitativního koncertu s výtěžkem na Základní školu speciální v Mladé Boleslavi. Benefiční koncert na kterém vystoupí jako předkapela Original Swing Band a jako hlavní host večera The Beatles Revival se uskuteční v pátek 25. srpna od 18 hodin na Letišti v Mladé Boleslavi. Vstupenky na tuto akci je možné zakoupit v předprodeji v Kulturním domě v Mladé Boleslavi či Leteckém Muzeu Metoděje Vlacha.

Hlášení městského rozhlasu dne 18.8.2017

Městská kulturní zařízení Vás zvou dnes do parku na náměstí na další promenádní koncert, kde od 19,30 hodin vystoupí Kapela strýce Michaela. Spolu s kapelou vystoupí i zpěvačka Eva Emingerová.

Muzeum Podbezdězí Vás srdečně zve na koncert bělské kapely OLD COUNTRY BAND, který se bude konat na nádvoří zámku v Bělé pod Bezdězem a to zítra, v sobotu 19. srpna od 18 hodin. Vstupné je 30,- Kč. V případě nepříznivého počasí koncert proběhne v prostorách Muzea Podbezdězí.

Hlášení městského rozhlasu dne 16.8.2017

Městská kulturní zařízení Vás zvou v pátek 18. srpna do parku na náměstí na další promenádní koncert, kde od 19,30 hodin vystoupí Kapela strýce Michaela. Spolu s kapelou vystoupí i zpěvačka Eva Emingerová.

Muzeum Podbezdězí Vás srdečně zve na koncert bělské kapely OLD COUNTRY BAND, který se bude konat na nádvoří zámku v Bělé pod Bezdězem a to v sobotu 19. srpna od 18 hodin. Vstupné je 30,- Kč. V případě nepříznivého počasí koncert proběhne v prostorách Muzea Podbezdězí.

Hlášení městského rozhlasu dne 2.8.2017

Městská kulturní zařízení Vás zvou v pátek 4. srpna do parku na náměstí na první srpnový promenádní koncert, kde od 19,30 hodin vystoupí hudební skupina OLD STARS MB.

Dále zveme děti a rodiče v sobotu 5. srpna od 19 hodin na rodinný muzikál Ať žijí strašidla, který na zámeckém nádvoří zahraje Metropolitní divadlo Praha. Vstupné je 120,- Kč na místě, nebo 100,- Kč v předprodeji.