Vážení občané, dovolujeme si Vás informovat o zrušení sběrného místa „U Koníčka“, kde jste mohli odevzdávat svůj vytříděný odpad. Toto sběrné místo se ruší od dnešního dne. Důvodem je velký nepořádek okolo sběrného hnízda. Tato lokalita bude hlídaná městskou policií, aby zde nedocházelo k odkládání odpadů. V případě odložení jakéhokoliv odpadu dojde k založení skládky a tím porušení zákona o odpadech. Nově také vzniknou dvě sběrná místa na tříděný odpad v lokalitách „U městské haly“ a vedle autobusové zastávky „U Továrny“, kam budete moci nosit vytříděné odpady, jako je PLAST, PAPÍR A SKLO. Děkujeme za pochopení

Dne 29. dubna v čase od 9 do 12 hodin proběhne úplná uzavírka ulice Kuřívodská v místě budovy sklárny a to z důvodu zajištění bezpečnosti provozu při umístění jeřábu na zmíněnou komunikaci.

Milé děti, milí rodiče, vydejte se s námi na Čarodějnické putování. Na cestu plnou dobrodružství, při kterých získáte netopýra a malou čarodějnici, se můžete vydat až do neděle 2. května. Trasa začíná u Bažantnice a dál povede k Sahaře a Šestidomkům. Podrobnosti cesty naleznete na startu. Těšíme se na Vaší účast, Vaše kultura.