Informujeme občany, že od ledna příštího roku začne fungovat svoz popela z domácností. V prosinci budou provedeny dva zkušební svozy. Prosíme všechny zájemce o tuto službu, aby se nahlásili na životním prostředí městského úřadu. Bližší informace získáte na webových stránkách města.

Městská kulturní zařízení Vás zvou na poslední představení letošní Tréglovy Bělé. Jako náhradní představení uvidíte dnes titul Maude, Lionel a Prst Jacksona Pollocka, v podání Divadelního klubu Jirásek Česká Lípa. Hrajeme od 19.30 v Komorním sále Městských kulturních zařízení na Masarykově náměstí.

Hotel Relax na Vrchbělé Vás zve na zvěřinové hody, které se budou konat tento víkend od pátku 26. do neděle 28. listopadu. Připraveno je pro Vás bohaté zvěřinové menu. Otevřeno je vždy od 11 do 20 hodin. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Město a Městská kulturní zařízení oznamují, že plánované akce rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark se z důvodu vládou vyhlášeného nouzového stavu a s tím souvisejících opatření ruší. Rozsvícení vánočního stromu pro Vás zprostředkujeme online v neděli 28. listopadu od 17 hodin na stránkách města.

Přijměte pozvání na adventní koncert Bělského farního sboru, který se uskuteční v neděli 28. listopadu od 18 hodin v kostele Povýšení sv. Kříže. Vícehlasý zpěv adventních písní doprovodí varhany, flétny, violoncello i adventní čtení. Kvůli hygienickým opatřením bude vstup na koncert umožněn jen těm, kteří se na místě prokáží certifikátem o očkování anebo prodělaném onemocnění Covid-19.