Zveme vás na Masopustní průvod, který se bude konat zítra v sobotu 10. února. Vycházet budeme od budovy Kultury ve 14 hodin za doprovodu muzikantů bělského dechového orchestru. U radnice si vyžádáme povolení průchodu městem a zamíříme do mateřské školy, kde pro účastníky průvodu bude připraveno malé pohoštění a děti ze školky se představí s krátkými a veselými představeními.

Kolektiv Hospody U Koníčka vás srdečně zve na další hudební večírek, který se bude konat zítra v sobotu 10. února od 19 hodin. K tanci i poslechu zahraje a zazpívá Fanda Čermák. Nezapomínáme ani na občerstvení. Tentokrát bude pro vás přichystaný poctivý buřtguláš. Místa si můžete rezervovat přímo v provozovně hospody, nebo telefonicky na telefonním čísle 727 982 047. Těšíme se na vaší návštěvu.

Oddíl házené zve všechny své příznivce zítra v sobotu 10. února do městské sportovní haly, kde je připraven bohatý sportovní program. Od 8,30 hodin začíná turnaj mladších žáků, kterého se zúčastní 5 družstev. V 17 hodin pak začne utkání II. ligy mužů, kdy se střetně Bělá s Libercem.