Srdečně Vás zveme na oslavu 150. výročí založení hasičů v Bělé, která se uskuteční v sobotu 27. června 2026 na Masarykově náměstí v Bělé pod Bezdězem. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, který bude probíhat od 10:00 do 18:00 hodin. Čeká Vás den plný zajímavých ukázek, nevšedních zážitků a příjemné atmosféry. Připravený program potěší návštěvníky všech generací, takže si na své přijdou malí i velcí. Přijďte si užít jedinečný den, připomenout si 150 let hasičské tradice v našem městě a společně s námi oslavit toto významné jubileum. Těšíme se na setkání s Vámi.

Firma Havelka uhelné sklady upozorňuje, že právě končí Jarní slevy uhlí s UHLOTERIÍ. Akce trvá pouze do 30. června. Uhlí, brikety a koks s dopravou a pásem zdarma, a navíc s jistou výhrou v UHLOTERII. Objednávejte ihned u firmy Havelka na 602 489 489.

Školní jídelna oznamuje, že bude z technických důvodů v termínu od 20.-31.7.2026 uzavřen provoz školní jídelny v Máchově ulici. Tým školní jídelny se na vás bude opět těšit od pondělí 3.8.2026.