Tomáš Křivánek, Paninodvorská 963 oznamuje, že zahájil prodej vánočních stromků. V nabídce jsou borovice, jedle a smrky. Cena je od 200,- Kč za kus. Prodejní doba je vždy v sobotu a neděli od 10 do 16 hodin.

Správa uprchlických zařízení Bělá Jezová vypisuje výběrové řízení na místo Technický pracovník – vedoucí technické služby ZZC Bělá – Jezová. Více informací získáte na emailové adrese rvyskocil@suz.cz, nebo přímo v ZZC Bělá – Jezová.

Mateřská škola Bělá pod Bezdězem Vás zve na vánoční jarmareček, který se koná zítra, ve čtvrtek 7. prosince od 16 hodin. Čeká Vás rozsvícení vánočního stromečku, zpívání koled, drobné výrobky od dětí, živí kapři, odlévání olova a malé občerstvení.

Muzeum Podbezdězí Vás zve zítra, ve čtvrtek 7. prosince od 17 hodin na koncert souboru historické hudby  FRAGIUM16. Vstupné je 100,- Kč.

Městská kulturní zařízení Vás zvou v sobotu 9. prosince od 13 hodin do Informačního centra na zámku na vánoční dílničku, při které se naučíme vyrábět obrázky pomocí techniky podmalby na sklo. Vstupné je 20,- Kč.

Městská kulturní zařízení Vás zvou na adventní koncert duchovní hudby, který se koná v neděli 10. prosince od 18 hodin v Klášterním kostele sv. Václava v Tyršově ulici. Hrát a zpívat bude Eva Cendors, francouzská herečka, zpěvačka a šansoniérka českého původu. Představí tradiční i netradiční vánoční písně v češtině, angličtině a francouzštině s hudebním doprovodem kytara a cello.