Pro prodejnu Barvy a laky Hostivař v Bělé pod Bezdězem hledáme adepty na pozici prodavač – prodavačka na částečný pracovní úvazek – brigádu. Požadujeme: zodpovědný přístup, zájem o práci, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost a základní znalost práce na PC. Nabízíme: motivující finanční ohodnocení. Bližší informace získáte přímo na prodejně v České ulici nebo na telefonním čísle 604 906 834.

Česká pošta Bělá pod Bezdězem přijme zaměstnance na pozici „pracovník přepážky“. Nástup možný ihned. Bližší informace osobně u vedoucí pošty nebo na telefonu 954 229 421.

Přijďte navštívit novou oční optiku „doktor optik“ na Masarykově náměstí v Mnichově Hradišti. Kompletní dioptrické brýle od 1.490,- Kč. Na prodejně výběr z více jak tisíce brýlových obrub, měření zraku očním specialistou 3x týdně zdarma bez čekání, aplikace kontaktních čoček, kvalitní sluneční brýle Polaroid. Otevřeno od pondělí do pátku od 8 – 17 hodin a v sobotu od 8 – 11,30 hodin. První sobotu v měsíci je vždy zavřeno.

Muzeum Podbezdězí Vás zve zítra, 15. května v 17 hodin na zahájení výstavy s názvem „Srpnové dny na Bělsku – rok 1968“. Vystaveny budou autentické materiály doplněné vzpomínkami přímých pamětníků, k jejichž vzpomínání se na výstavě můžete připojit. Výstava potrvá do 28. října.

Zveme občany na veřejné jednání Zastupitelstva města Bělá pod Bezdězem, které se koná ve středu 16. května od 17 hodin v klubu základní školy v Máchově ulici.

Zveme Vás na minifestival Setkání legend, který se uskuteční v pátek 18. a v sobotu 19. května na městském koupališti. V pátek se můžete těšit na vystoupení Ládi Křížka, Luboše Odháněla a skupin Generace a Tuplák, v sobotu pak vystoupí skupiny Kabát Revival, Seven, EX 05 a Joker Beat. Program začíná vždy od 18 hodin. Informace k předprodeji vstupenek na tel. čísle 603 894 426.