Maso uzeniny Zeman přijme pro svou novou prodejnu v Bělé pod Bezdězem prodavače a zástupce vedoucího prodejny. Nabízíme dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, mzdové ohodnocení s možností odměn a bonusů, možnost profesního růstu, možnost seberealizace, příspěvek na stravování a pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Bližší informace získáte na tel. č. 731 640 746.

Technické služby města Bělá pod Bezdězem vyhlašují výběrové řízení na místo hrobníka. Více informací na webu města, na úřední desce, nebo přímo v sídle TS.

Společnost Dechtochema – TN Vás tímto zve na velký výprodej asfaltových pásů a šindelů, který probíhá v sídle společnosti Pražská 870, Bělá pod Bezdězem. Výprodej probíhá v tomto týdnu vždy v době od 8 – 17 hodin.

Muzeum Podbezdězí Vás zve zítra 14. září v 17 hodin na tématické setkání s Petrou Chocholoušovou, která Vás zavede do všedních i svátečních chvil každodenního života 60. let 20. století. Vstupné je 20,- Kč.

Městská kulturní zařízení Vás zvou v sobotu 16. září na rukodělnou dílničku. Od 13 hodin budeme v Informačním centru na zámku vyrábět přírodní šperky z ovčí vlny. Vstupné je 20,- Kč. Dále Vás Městská kulturní zařízení zvou v neděli 17. září do parku na náměstí, kde bude od 10 hodin probíhat posvícenský jarmark. V rámci Evropských historických dnů bude vstupné do bělského zámku zdarma a prohlídky budou obohaceny o ukázky historických tanců. Od 17 hodin Vás zveme do zámecké kaple sv. Josefa na koncert Saxofonového kvarteta Josefa Žemličky.

Music klub Sokolovna Vás srdečně zve v sobotu 16. září od  19 hodin na rockovou zábavu, kde skupina Wotazník bude křtít svoje první album. Jako hosté vystoupí skupiny Roxor, Piranha a Razz. Vstupné je 120,- Kč.