Hlášení městského rozhlasu dne 11.7.2018

Pro prodejnu Barvy a laky Hostivař v Bělé pod Bezdězem hledáme prodavače či prodavačku na částečný pracovní úvazek nebo brigádu. Požadujeme: zodpovědnost, zájem o práci, základní znalost práce  PC. Nabízíme motivující finanční ohodnocení. Bližší informace získáte přímo na prodejně v České ulici nebo na telefonním čísle 604 906 834.

 

Záchytné zařízení cizinců Bělá – Jezová hledá zaměstnance na pracovní pozici uklízeč – uklízečka a kuchař – kuchařka – pomocná síla v kuchyni. Bližší informace na tel. čísle 326 711 209, nebo na emailové adrese mbachorova@suz.cz

 

Galerie Česká brána Vás srdečně zve na zahájení výstavy Doteky snů – Renata Zemanová. Vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 12.7. v 17 hod.

 

Vážení spoluobčané, vážení návštěvníci města! Také tento pátek je pro Vás přichystán promenádní koncert na bělském náměstí. Tentokrát se Vám předvede hudební skupina Trojboy a tak si přijďte příjemně odpočinout, začínáme v 19:30 hod.

 

Městská kulturní zařízení pro Vás dále připravila již tradiční letní Historický jarmark. Ten se bude konat v sobotu 14. července od 10 do 17 hod. v parku na náměstí a jako obvykle se můžete těšit na bohatý doprovodný  program.

 

Tuto sobotu večer je pro Vás dále připraveno představení Divadýlka na dlani a to výpravný muzikál Mušketýři aneb co už Dumas nenapsal. Představení proběhne na nádvoří bělského zámku a začátek je naplánován na 21 hod. Vstupné na muzikál je 100,- Kč v předprodeji, a 120,- Kč na místě.