Muzeum Podbezdězí Vás srdečně zve na přednášku Mgr. Pavla Sosnovce o rodu pánů z Michalovic, přednáška se bude týkat tohoto významného rodu, kterému přes 200 let patřilo nejen Boleslavsko. Přednáška se bude konat 8. listopadu od 17:00 hod v muzeum Podbezdězí. Vstupné je 30,- Kč.

Dovolujeme si Vás pozvat na bleší trhy, které se budou konat v neděli 11. listopadu v Sokolovně od 8:00 do 12:00 hod. Prodejní místo je bez poplatku a bez jakékoliv registrace. S sebou stolek, deky na zem a hlavně své poklady, na které již dlouho sedá prach. Těšíme se na společné obchůdky, popř. výměny, snad nás bude co nejvíce.

Městská kulturní zařízení Vás srdečně zvou na divadelní přestavení v rámci festivalu Tréglova Bělá. V pátek 9. listopadu od 19:30 hod. odehraje divadelní spolek Vojan Liblice nad Cidlinou poetickou komedii Velice hojný Fénix. A v sobotu 10. listopadu od 19:30 hod. se můžete přijít podívat na dvě aktové komedie Analfabet a Tu myš jí ukopnu u huby od divadla refektář Sokol Jinonice. Vstupné je 60,- Kč.