Ve středu 27. září se v odpoledních hodinách na MKZ sešla výběrová komise, jejímž úkolem bylo vybrat fotografie, které vás provedou rokem 2018 v bělském nástěnném kalendáři. Komise opět pracovala ve stejném složení jako v předchozích dvou letech. Předsedou byl Bohumil Rosenkranz a členy Kateřina Kubínová a Lukáš Voleman (oba bělští porotci se vzdali navrhované odměny). Komise úspěšně vybrala sadu fotografií na další rok. Předseda komise, Bohumil Resenkranz si pochvaloval, že oproti loňským ročníkům je patrné zlepšení kvality fotografií po technické stránce a že letos bylo opravdu z čeho vybírat. S výsledky soutěže, oceněním medailových míst, spolu s prezentací všech fotografií sedmi statečných, kteří se do soutěže přihlásili, se můžete seznámit i vy ve čtvrtek 9. listopadu od 17 hodin v Informačním centru s expozicemi na zámku.

Abyste nebyli ochuzeni o možnost volby, můžete, drazí občané bělští, hlasovat, která fotografie bude umístěna na titulním listu kalendáře pro příští rok. Svoje hlasy můžete fotografiím přidělovat do pátku 13. října do 12 hodin.

Jenom pro informaci všelikých vykuků, hlasovat můžete pouze jednou a pouze pro jednu fotografii. Další hlasy, i když budete hlasovat desetkrát, se mažou.

Přejeme vám šťastnou ruku.

Fotografie do kalendáře 2018